درباره ما

درباره ما

 برحسب اتفاق و در یک روز گرم تابستانی به یکی از کارگاههای آموزش سفال نقش برجسته در مشهد مقدس رفته بودم که بادیدن تابلو های هنری زیبا شیفته این هنر شدم و پس از گرفتن اطلاعات برای زمان ثبت نام اول تیر ماه 84 برای دوره آموزشی نزد استاد نسرین ملازم رفته.و در دوره کوتاه و مقدماتی، اطلاعات مفیدی کسب کردم. پس از سه ماه ریاضت و ممارست در کار، دو اثر نفیس انجام دادم که مورد توجه استاد قرار گرفت و بنده را تشویق به ادامه کار و شرکت در نمایشگاهها نمودند. برای اولین بار که در مسابقات شرکت می کردم، مقام اول را در مسابقات کشوری به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد کسب نمودم و این گامی بود برای ادامه مسیر و کارهای بعدی. مدتی نیز نزد استاد فضلی نژاد در مرکز فرهنگی هنری آستان قدس واقع در پارک ملت مشهد دوره سفالگری چرخ را گذراندم.

جهت آموزش لعاب نیز، نزد استاد محمود روشنی از اساتید بنام کشور در تهران رفته و کسب علم نمودم.

همزمان در زمینه هنر نیز ادامه تحصیل داده و کاردانی گرافیک را در دانشگاه علمی، کاربردی و کارشناسی معماری را در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد گذراندم.

در کنار کارمندی، کارگاهی کوچک اجاره نموده و اندک اندک به تجاری سازی محصولات فرهنگی و هنری پرداختم. در کنار خودم تعدادی از دانشجویان علاقمند و مستعد هم مشغول به هنرآموزی و کار شدند. این حرکت باعث شد مورد تشویق سازمان صنایع دستی خراسان شمالی قرار گیریم.

v     دارای کارت صنعتگری و مجوز رسمی از سازمان صنایع دستی استان

v     شرکت در مسابقات استانی به میزبانی آستان قدس رضوی و سازمان صنایع دستی شهرستان مشهد، شرکت نموده و موفق به دریافت لوح تقدیر شدم.

v     شرکت در مسابقات قرآنی در بخش هنرهای تجسمی و کسب مقام دوم استانی

v     شرکت در اولین نمایشگاه تخصصی سفال در همدان و دریافت لوح تقدیر و دریچه ای برای آشنایی با دیگر سفالگران استان های دیگر و تنوع در نوع کار همکارانباعث شد تا کارگاه را گسترش داده و مسیر پیشرفت و توسعه کار

v     در کنار تحصیل و کار به تدریس در این رشته در دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه دولتی بجنورد وتدریس برای مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان

v     شرکت در نمایشگاه صنایع دستی کشورهای عضو اکو و دریافت لوح تقدیر

v     برگزاری کلاس  های آموزشی برای تمام سنین در خانه صنایع دستی استان خراسان شمالی

v     شرکت در نمایشگاه فرهنگی هنری استان قزوین ، کسب مقام اول و دریافت لوح تقدیر

v     شرکت در نمایشگاه نماز واحد قوچان و کسب مقام دوم

v     شرکت در نمایشگاه نماز واحد بیرجند و کسب مقام دوم